Sabaya

Luxusní kosmetika vyvinutá v české republice.

"Pro milovníky luxusu, jedinečnosti a originality jsme v řadě kosmetiky Sabaya tak trochu ukročili mimo naši linii čistě přírodních výrobků. Nemusíte však mít obavu o své zdraví. Celou řadu jsme vyvinuli ve spolupráci s renomovanou českou kosmetickou firmou, která se výrobou vysoce kvalitních produktů péče o tělo a vlasy zabývá více než dvacet let. Kosmetika Sabaya je certifikovaná a tvořená se stejnou péčí a láskou jako Krasín, Karpatka a Pantoflíček.

Ať už jste muž či žena, určitě si v řadě Sabaya vyberete to nejlepší pro sebe. Produkty k péči o tělo i vlasy doplňuje i takzvaná bytová kosmetika – vonná svíčka, difusér a osvěžovač vzduchu.

Veškeré produkty řady Sabaya nabízíme ve třech různých vůních: černá orchidej pro ženy, santalové dřevo pro muže a zelený čaj s opuncií v unisex variantě. Do výběru vůní jsme investovali spoustu času a energie tak, abychom naplnili naši představu o luxusní, zcela jedinečné a originální, přesto příjemné a jemné vůni.

Kromě požitku pro čichové buňky nabízí produkty řady Sabaya pomoc s řešením nejrůznějších obtíží. Vyberte si třeba mýdlo pomeranč s bambuckým máslem, které regeneruje kožní buňky a stahuje rozšířené žilky. Nebo pleťový krém s kyselinou hyaluronovou, jejíž regenerační účinky jsou dávno prokázány. Nyní je můžete pocítit doslova na vlastní kůži."

Žádné produkty značky Sabaya nebyly nalezeny...