Blog

Salerm Cosmetics - profesionální (nejen) vlasová kosmetika

Představujeme unikátní značku vlasové kosmetiky. Tentokrát Salerm Cosmetics

Jakou používáte vlasovou kosmetiku? Drtivá většina žen používá vlasovou kosmetiku koupenou v drogeriích, která však nepatří k těm nejkvalitnějším na světě. Jestliže používáte nekvalitní vlasovou kosmetiku a vaše vlasy jsou suché, bez lesku, bez života, jsou lámavé a mastné, chyba může být právě v ní. Vyzkoušejte to nyní s jinou kosmetikou, která je daleko kvalitnější a kterou podporují i světoví a uznávaní kadeřníci. I když to bude trochu dražší investice, určitě nebudete litovat a vaše vlasy vám poděkují.

V případě, že na nás dáte a budete chtít investovat do dražší vlasové kosmetiky, nabízí se otázka, do jaké konkrétní značky investovat. Přece jen značek kvalitní kosmetiky je mnoho, naštěstí pro vás ale máme tip. Tím tipem je španělská značka Salerm Cosmetics, která má už více jak padesátiletou tradici.

 salerm blog

O značce Salerm Cosmetics

Že jste se zatím se značkou vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics nesetkali? Nevadí! Rádi vám ji představíme. Jedná se o španělskou společnost, která je zároveň přední značkou profesionálního kadeřnického sektoru. Má více jak padesátiletou tradici. Značka Salerm Cosmetics moc dobře ví, že trh touží po moderních trendech a po kvalitních výrobcích, na které je spolehnutí, proto je její strategií sázet na tvorbu nových výrobků, které vyrábí v Laboratorios Cosméticos Lamarci. Jedná se o vlastní centrum I+D, kde všechny inovativní počiny ve vlasové kosmetice pod zmiňovanou značkou vznikají.

Jaké produkty pod značkou Salerm Cosmetics najdeme?

Pod touto značkou najdeme nejen kvalitní vlasové oleje, ale také vlasové masky nebo jiné vlasové produkty, které jsou vhodné pro každodenní domácí péči. Díky svému inovativnímu složení dokážou jednotlivé produkty intenzivně vyživit vlasy až do hloubky, navíc vlasům navrací sílu i lesk, ať už jsou poškozeny sebevíc.

Salerm Cosmetics se zaměřuje i na vlasovou a pleťovou kosmetiku pro muže. Tato péče je opravdu velice kvalitní a dalo by se říci, luxusní.

Věříme, že budete s touto značkou velmi spokojeni a stane nedílnou součástí vaši domácí péče.

Kérastase - luxusní značka, na kterou nedají světoví kadeřníci dopustit

Vlasy jsou každý den namáhány, což jen spěje k tomu, že se lámou a vypadávají. Každý den jsou vlasy pod nátlakem horkého vzduchu putujícího z fénu nebo žehličky na vlasy, každý den vlasy neustále upravujeme a gelujeme. Jakákoli manipulace vlasy oslabuje, stejně tak vlasy oslabují i vnější vlivy, jako je například neustále se měnící se počasí. Aby vám vlasy nezačaly ještě více chřadnout a vypadávat, měli byste investovat do kvalitní vlasové kosmetiky, která vám vlasy při pravidelném umývání a regeneraci dá zpátky do původního stavu. Dobře uděláte, pokud budete investovat například do značky vlasových produktů Kérastase.

Dnes existuje celá řada kvalitních značek vlasové kosmetiky, na kterou nedají světoví kadeřníci dopustit. Pokud chcete investovat do jedné z nejoblíbenějších značek vlasové kosmetiky, doporučujeme investovat do značky Kérastase, kterou naleznete také v naší nabídce.

kerastase blog

O značce Kérastase

Vlasová kosmetika Kérastase, to je prémiová luxusní značka nejlepší vlasové péče. Tato značka je známá hlavně díky tomu, že uspokojí i sebevíc náročné zákazníky, vždyť uspokojila i nejlepší světové kadeřníky, kteří si na vlasové produkty kladou někdy až zvláštní požadavky.

Značka vlasové kosmetiky funguje na trhu už od roku 1964, pod tuto značku spadají jen a pouze produkty, které vlasy dokážou rychle a efektivně vyživit díky moderním a účinným technologiím. Jednotlivé produkty jsou výjimečné, a to nejen díky svému složení, ale také díky inovativním přísadám.

Jaké produkty je možné pod značkou Kérastase zakoupit?

Do kategorie produktů značky Kérastase spadají kvalitní šampony a samozřejmě také kondicionéry, které vlasy posilují a dodávají jim zdravý vzhled. Také pod touto značkou najdete produkty určené pro vlasovou regeneraci či produkty pro každodenní vlasový styling.

Seznamte se se zcela revoluční značkou OLAPLEX

Každá žena by měla investovat do kvalitní vlasové kosmetiky. Důvodem je fakt, že vlasy jsou denně namáhané a bojují s mnoha vnějšími vlivy, tudíž vyžadují potřebnou regeneraci. S nekvalitními produkty bez vitaminů a prospěšných živin však nedojde k takové regeneraci, k jaké by došlo s kvalitními produkty, jež upřednostňují světoví kadeřníci. V současné době navíc mnohé nekvalitní produkty spadající do vlasové kosmetiky vlasům spíše škodí, jelikož obsahují celou řadu chemikálií a nebezpečných látek. Raději dejte tedy na rady profesionálních kadeřníků a pořiďte si unikátní produkty vlasové kosmetiky značky Olaplex.

Málokdo si uvědomuje, že na tom, jak vlasy vypadají, se podílí také vlasová kosmetika, kterou používá. Právě vlasová kosmetika totiž předcházet poškozeným, slabým a nezdravě vypadajícím vlasům. V případě, že vám vlasy padají, jsou suché a bez lesku, je třeba investovat do pomoci jménem Olaplex.

Seznamte se s revoluční značkou

Značka Olaplex je dnes považována za zcela revoluční značku, která je bez silikonů. Dokáže i tak obnovit a spravit rozbité vazby ve vlasech, ke kterým došlo v rámci nešetrného barvení či zesvětlováním a melírováním.

Produkty značky Olaplex byly vyrobeny předními světovými odborníky, tudíž lze konstatovat, že dokážou plně hýčkat naše vlasy a boří mýtus, že barvené vlasy musí být slabé a bez lesku – naopak, i barvené vlasy mohou být krásné, silné a zdravě vypadající.

Co se pod touto značkou skrývá?

Pod touto značkou najdete jak šampony, tak kondicionéry a samozřejmě také balzámy nebo produkty určené pro vlasovou regeneraci. Do této kategorie produktů patří hlavně domácí kúry na vlasy či stylingové krémy.

Neváhejte a vyzkoušejte to se značkou vlasové kosmetiky, kterou doporučují světoví přední kadeřníci starající se o vlasy mnoha světových celebrit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení